Logo
Festival S-O-S Free Fest 2011 ohlašuje finální line-up a přináší podrobné informace k 36 hodinovému svátku elektronické hudby na Moravě.

Seznam interpretů je kompletní, místem konání 15. – 17. července se stane, stejně jako loni, areál Obalovny v Babicích u Šternberka.

Hlavní hvězdy, které jsme vám představili v úvodní tiskové zprávě, doplní dj Altino aka Kid AM (UK) - promotér & dj v jedné osobě, který má na kontě za posledních 10 let, více jak 1500 parties v Londýně a Dry-Rot z ostravské Dvoiky.Troiky. Informace o DJs najdete na stránce s interprety.

Jednou z podstatných změn oproti loňskému ročníku je rozšíření o další stage.

S-o-S Free Fest je zaměřen na široké spektrum publika. Po oba dny si na své přijdou milovníci mainstreamových stylů i undergroundu.

Main stage odstartuje v pátek za rytmů progressive, electra, techna a trance. Za mixem se vystřídají jména jako Michal Breeth (SK), Orbith & Jerry, W.I.R.E.(live), Danny Bright, DJ Rossignol, Lukier, který se po deseti letech s aktivním hraním loučí, dále Gully, Nika a Pooler.

V sobotu očekávejte na hlavní stagei zlomenou změnu v podobě drum and bassu a jemu příbuzných stylů. DJs: Pixie, Katcha, Dry-Rot, Morybundus, Gotia, Brogas, Terror, Murder Suspect a další vám naservírují to nejlepší, co v současné době tato scéna nabízí.

Druhá stage bude po oba dny více experimentální. V pátek nabídne návštěvníkům ochutnávku ragga jungle, darkside, dubstepu a jiných okrajových žánrů elektronické hudební scény. Djské sety si zde střihnou Kyanid, Brotherbass, Ark, Cwok, Hanes a Solaris.

Sobotní program nabídne ojedinělou příležitost, zakusit aktuální londýnský techouse sound labelu Release Sustain v podání Gabbiho Lopeze (UK) a Altina aka Kid AM (UK), dále vystoupí Alex Vieira (UK), Shaolin DJ´s (Oli_N & Ala & Carl King), Click Joe & Kellys, Hausaggregat, Yarikuri a Sonja.

Třetí stage "tzv. sluníčkovou stage" májí pod palcem brněnští Weekend World DJS. V průběhu obou dnů se zde vystřídají: Nois, Upgrade, Luis, LeeM, Diagonal, Gat Electra, DJs AKA VK Studio & Kepy, Hllavinho, John Dora, Warphil, W.Dj Čmelda, Mettik, Kosi & Lady Frog, Mettik, Čmelda.

Časové lineupy, doplněné o výherce soutěže, budou vystaveny až v areálu akce.


Doprovodný program festivalu nabídne: turnaj ve fotbale, projekce krátkometrážních a studentských snímků jihlavské Vyšší odborné školy grafické, workshopy dj techniky, či novou generaci hraní her celým tělem s konzolí XBOX 360 Kinect, prezentovanou olomouckým XBOX centrem.

S-o-S Free Fest je zaměřen na program drogové prevence a bude se snažit uvést na řádnou míru přežitek jednoznačného spojení elektronické hudby s užíváním ilegálních návykových látek. Z tohoto důvodu spolupracuje crew s etablovanými neziskovými institucemi, působícími v ČR. Své zastoupení, formou informačního stánku, přislíbilo sdružení Podané ruce.

Nezapomínáme ani na řidiče, pro které je v areálu akce zajištěna možnost bezplatného parkování.

Přespolní návštěvníci mohou využít louku pro stanování a za slunečného počasí jistě osvěží nedaleký rybník. Bary budou plně zásobeny chlazeným nealkem, pivem Rychtář 11°a Černá Hora 12°, alkoholickými nápoji, grilovanými a uzenými specialitami i vegetariánskou stravou. Pódia, bary a posezení jsou řešeny tak, aby vás ochránili před případným deštěm. Pro chvíle odpočinku je určena Party in House chill out zone.

Na akci vás za zvýhodněné ceny dopraví Team Taxi. Jednotná cena pro dopravu z/do Šternberka v průběhu celého festivalu činí 50 CZK.

Akce proběhne za mediální podpory rádia Rubi a dalších partnerů.

Těšíme se na Vás třetí červencový víkend v areálu bývalé obalovny v Babicích u Šternberka!

Realizační tým

Flyer
---

Odkazy na web:

www.freefest.cz - www.s-o-s.cz
E-mail: freefest@s-o-s.cz

Odkazy na Facebook:

S-o-S Free FestSound of Šternberk

GPS: +49° 44' 39.14", +17° 16' 15.59"

---

Press:

Pro ty z vás, kteří byste tuto akci chtěli podpořit jejím zveřejněním na jiných serverech, máme přichystaný balíček, který obsahuje: Vše je zabaleno v archivu rar a tento balíček si můžete stáhnout z následujícího linku:
http://freefest/2011/press/tiskovka/tiskovka.rar

S-o-S tým tímto děkuje všem, kteří se rozhodnou tuto akci propagovat.